Matka Boża
z Anguera

29 września 1987 r. Pedro Régis wracał ze szkoły, w której studiował na nauczyciela w miejscowości Bonfim de Feira, niedaleko Anguera. Kiedy wysiadł z autobusu przed małą szkołą niedaleko swojego domu, nie czuł się dobrze. Przyjaciel, Celestino Silva Santa Cruz, który szedł z nim, pospieszył, aby znaleźć członków rodziny Pedro, aby uzyskać pomoc. W tym momencie, czując, że zaraz zemdleje, Pedro Régis usiadł na ziemi, nie zauważając, że jest bardzo blisko mrowiska. Wtedy pojawiła się młoda kobieta, pomyślał, że ​​to zakonnica z sąsiedztwa, która przeprowadziła się z Włoch. Miała około dwudziestu lat, była ubrana na biało, z białym welonem zakrywającym jej twarz. Zbliżając się do niego, powiedziała: „Pomogę ci. Zabiorę cię z mrowiska”. Z dużą swobodą, biorąc go za ramiona, podniosła go i zgodnie z jego relacją, ponieważ nie czuł, że jego nogi są na tyle jędrne, by chodzić, zaprowadziła go do holu małej szkoły, który znajdował się około 300 metrów z od jego domu. Objawienia nie zostały potwierdzone przez kościół.

19-09-2022
Drogie dzieci, żyjecie w czasie wielkiej duchowej walki. Demon działa, aby odciągnąć cię od prawdy i wprowadzić w ciemność grzechu. Bądź uważny. Mój Jezus wiele od ciebie oczekuje. Dajcie z siebie to, co najlepsze w misji, którą Pan wam powierzył, a wszystko dobrze się dla was skończy. Przyjdą dni, kiedy wiara będzie obecna w niewielu sercach. Posłuchajcie Mnie. Walcz z wrogiem. Będę po twojej stronie. Kiedy poczujesz ciężar krzyża, wezwij Jezusa, a On ci pomoże. Prawdziwy Kościół Mojego Jezusa będzie prześladowany i wyśmiewany. Ci, którzy miłują prawdę, zostaną osądzeni i potępieni, ale się nie wycofujcie. Zwycięstwo zawsze będzie od Mojego Jezusa i Jego wybranych. Naprzód bez strachu! Będę modliła się za was do Mojego Jezusa. Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.

21-05-2022
Drogie dzieci, Bóg się spieszy. Co masz zrobić, nie zostawiaj na jutro. Nie pozwól, aby demon zaciągnął cię do otchłani. Należycie do Pana i musicie podążać za Nim i Jemu służyć. Proszę was, abyście podtrzymywali płomień waszej wiary. Nie wycofujcie się. Cokolwiek się stanie, stańcie mocno na ścieżce prawdy. Idziesz ku przyszłości, w której prawda będzie obecna w kilku miejscach. Zadbaj o swoje życie duchowe. Nie zapominajcie: Niebo musi być waszym celem. Mój Pan przygotował dla Swoich Wybranych to, czego ludzkie oczy nigdy nie widziały. Kocham cię i chcę widzieć cię szczęśliwą już tu na ziemi, a później ze Mną w Niebie. Zapraszam do Ewangelii Mojego Jezusa. Szukajcie Jego Miłosierdzia przez sakrament spowiedzi i przyjmijcie swoje zwycięstwo w Eucharystii. Odwagi! Jutro będzie lepsze dla sprawiedliwych. Naprzód w obronie prawdy! Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.

19-05-2022
Drogie dzieci, Bóg się spieszy. Nie rozkładaj rąk. Idziecie w kierunku przyszłości bolesnej duchowej walki. Wielką bronią do pokonania wrogów jest umiłowanie prawdy. Ciemność postępuje, ale wy możecie je rozproszyć światłem prawdy. Odwagi! Mój Jezus wiele od ciebie oczekuje. Dajcie z siebie to, co najlepsze, a zostaniecie hojnie wynagrodzeni. Nie bójcie się. Będę z wami. Wierzcie mocno w Moc Pana, a odniesiecie zwycięstwo. Wrogowie zaatakują i śmierć będzie obecna w Domu Bożym. Cierpię za to, co do ciebie przychodzi. Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.

17-05-2022
Drogie dzieci, Mój Jezus kocha was i zna was po imieniu. Nie traćcie nadziei! Znam wasze trudności i będę się modliła za was do Mojego Jezusa. Idziecie w kierunku przyszłości pełnej pogardy dla sacrum. Stworzenie będzie cenione bardziej niż Stwórca, a ból będzie wielki dla mężczyzn i kobiet wiary. Módlcie się dużo. Kiedy jesteś daleko, stajesz się celem demona. Jesteście z Pana i musicie iść za Nim i Jemu służyć. Przyjmijcie Ewangelię Mojego Jezusa i pozostańcie wierni nauce prawdziwego Magisterium Jego Kościoła. Działanie demona doprowadzi wiele osób konsekrowanych do zaprzeczenia wielkim prawdom wiary. Cierpię za to, co do ciebie przychodzi. Bądź uważny. Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.

14-05-2022
Drogie dzieci, miłujcie prawdę i brońcie tego, co jest z Boga. Brak miłości do prawdy doprowadzi wielu mężczyzn i kobiety na zatracenie. Cierpię za to, co do ciebie przychodzi. Nie zbaczajcie z drogi, którą wam wskazałem. W Bogu nie ma półprawdy. Uważaj, aby nie dać się oszukać. Mój Jezus cię kocha. Posłuchajcie Go. Macie wolność, ale niech wasza wolność nie sprowadza z drogi zbawienia. Pokutujcie za wasze grzechy. Szukajcie Miłosierdzia Mojego Jezusa przez sakrament spowiedzi. Jestem twoją Matką i chcę widzieć cię szczęśliwą już tu na ziemi, a później ze Mną w Niebie. W tej chwili sprowadzam na Ciebie niezwykły deszcz łask. Naprzód bez strachu! Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.

13-05-2022
Drogie dzieci, jestem waszą Bolesną Matką i cierpię za to, co do was przychodzi. Dym demona spowoduje wielką duchową ślepotę w Domu Bożym. Mężczyźni będą szukać prawdy, ale lustro zostanie zamazane. Babel rozprzestrzeni się wszędzie, a Moje biedne dzieci będą dźwigać ciężki krzyż. Zegnij kolana w modlitwie. Szukajcie Jezusa. Szukajcie prawdy Jego Ewangelii poprzez prawdziwe Magisterium Jego Kościoła. Odwróćcie się od nowinek demona i trwajcie mocno w swojej wierze. Prawda cię wyzwoli i poprowadzi do zbawienia. Odwaga! Potrzebuję twojego szczerego świadectwa. Nie wycofujcie się. Milczenie sprawiedliwych wzmacnia wrogów Boga. Gdyby ludzie z zadowoleniem przyjęli apele, które wystosowałem w Fatimie, ludzkość zostałaby duchowo uzdrowiona. Upamiętajcie się i nawróćcie się do Pana. Kocha cię i czeka z otwartymi ramionami. Naprzód w obronie prawdy! Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.

10-05-2022
Drogie dzieci, miejcie odwagę, wiarę i nadzieję. Mój Jezus idzie z tobą. Nie bójcie się. Nie ma zwycięstwa bez krzyża. Z radością lub bólem bądźcie świadkami, że należycie do Pana. Proszę was, abyście żyli Moimi Apelami i byli wszędzie narzędziami Boga dla dobra waszych braci. Idziecie ku przyszłości pełnej cierpień. Prześladowanie będzie obecne w Domu Bożym, a ludzie wiary zostaną wyrzuceni. Nie zapominajcie: W rękach Różaniec Święty i Pismo Święte; W sercu miłość do prawdy. Nie pozwólcie, by zwyciężyło kłamstwo. Zegnij kolana w modlitwie, bo tylko w ten sposób możesz osiągnąć zwycięstwo. Naprzód bez strachu! Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.

07-05-2022
Drogie dzieci, Mój Jezus jest światłością świata. Nie żyjcie w ciemności fałszywych doktryn. Wrogowie będą działać, aby odwrócić cię od światła prawdy! Zegnij kolana w modlitwie. Jestem twoją Matką i przybyłam z Nieba, aby ci pomóc. Bądźcie posłuszni Mojemu wezwaniu. Proszę was, abyście we wszystkim naśladowali Mojego Syna Jezusa. Znam każdego z was po imieniu i będę się modlić za was do Mojego Jezusa. Miejcie odwagę, wiarę i nadzieję. Nic nie jest stracone. Zwróćcie się do Jezusa. On cię kocha i czeka na ciebie z otwartymi ramionami. Idziecie w bolesnym czasie i tylko ci, którzy kochają prawdę, zwyciężą. Naprzód bez strachu! Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.

05-05-2022
Drogie dzieci, wrogowie zawrą porozumienia, ale prawda objawiona przez Mojego Syna Jezusa i nauczana przez prawdziwe Magisterium Kościoła: Nie ma umów. Proszę was, abyście byli obrońcami prawdy. Uważajcie: w Bogu nie ma półprawdy. Jestem twoją Matką i przychodzę z Nieba, aby zaprowadzić cię do Mojego Syna Jezusa. Wiem, że macie wolność, ale najlepszą rzeczą jest czynienie Woli Pana. Módlcie się dużo. Idziesz po przyszłość pełną bólu. Zobaczycie okropności w Domu Bożym z winy złych pasterzy, ale nie zniechęcajcie się. Wszystko w tym życiu przemija, ale Łaska Boża w tobie będzie wieczna. Naprzód bez strachu! Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.

03-05-2022
Drogie dzieci, jestem waszą Matką i przybyłam z Nieba, aby zaprowadzić was do Mojego Syna Jezusa. Posłuchajcie Mnie. Nie żyjcie z dala od modlitwy. Ludzkość jest chora i tylko mocą modlitwy zostanie doprowadzona do prawdziwego wyzwolenia i zbawienia. Jesteście na świecie, ale należycie do Pana. Wrogowie Boga będą działać, by wywołać zamęt. Plan wrogów polega na tym, aby Kościół coraz bardziej przypominał świat. Czuwajcie, abyście nie byli zwiedzeni. Zegnijcie kolana w modlitwie i szukajcie sił w Eucharystii. Otwórzcie wasze serca i przyjmijcie Ewangelię Mojego Jezusa. Ci, którzy pozostaną wierni do końca, zostaną zbawieni. Nie zniechęcajcie się. Zawsze będę z Tobą. Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju

30-04-2022
Drogie dzieci, nie pozwólcie, aby w waszym życiu zgasło światło prawdy. Ludzkość idzie w ciemność, a Moje biedne dzieci będą pić gorzki kielich cierpienia. Jestem twoją Matką i kocham cię. Proszę was, abyście byli z Mojego Syna Jezusa. Cokolwiek się stanie, nie odwracajcie się od prawdy. Kiedy poczujecie się słabi, wzywajcie Jezusa. W Nim jest twoje prawdziwe wyzwolenie i zbawienie. Żyjecie w czasach gorszych niż czasy potopu. Odwróćcie się od świata i służcie wiernie Panu. Idziecie w kierunku przyszłości wielkiej duchowej wojny. Nie zapominajcie: W rękach Różaniec Święty i Pismo Święte; W sercu miłość do prawdy. Odwaga! Zawsze będę u twego boku, chociaż Mnie nie widzicie. Naprzód! Będę się modlić za was do Mojego Jezusa. Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.

28-04-2022
Drogie dzieci, kochajcie i brońcie prawdy. Powiedzcie wszystkim, że prawda jest nienaruszona tylko w Kościele katolickim. Spójrz na niepodlegającą negocjacjom prawdę. Słuchajcie Moich Apeli i nie zapominajcie o lekcjach z przeszłości. Kościół Mojego Jezusa jest Boski, ale wrogowie działają, aby powstrzymać was od tej prawdy. Nie bójcie się. Nie zapominajcie: Kościół Mojego Jezusa nie zostanie pokonany przez wrogów. Odwagi! Stańcie mocno na ścieżce, którą wam wskazałam, a odniesiecie zwycięstwo! Naprzód w obronie prawdy! Fałszywy Kościół zyska siłę, ale Łaska Mojego Jezusa pozostanie w Jego Prawdziwym Kościele. Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.

26-04-2022
Drogie dzieci, jesteście własnością Pana i musicie iść i służyć tylko Jemu. Nie zapominajcie o was: jesteście na świecie, ale nie jesteście ze świata. Mój Syn Jezus potrzebuje waszego szczerego i odważnego świadectwa. Z radością strzeżcie waszej wiary. Przyjmijcie nauki prawdziwego Magisterium Kościoła Mojego Jezusa. Zmierzacie w przyszłość wielkich prób. Demon szerzy zamęt w Domu Bożym i wielu straci wiarę. Jestem twoją Matką i cierpię za to, co cię czeka. Módlcie się. Wrogowie za każdym razem będą działać mocniej, aby kąkol został rzucony między pszenicę. W niewielu miejscach znajdziecie prawdę, ale grupa dzielnych żołnierzy będzie działać, aby Kościół Mojego Jezusa zwyciężył. Naprzód w obronie prawdy! Szukajcie mocnych stron w Ewangelii i w Eucharystii. Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.

23-04-2022
Drogie dzieci, znam każdego z was po imieniu i przybyłam z Nieba, aby zaprowadzić was do Mojego Syna Jezusa. Nie zniechęcaj się. Jestem twoją Matką i jestem przy tobie, chociaż Mnie nie widzisz. Idziesz w kierunku przyszłości pełnej bólu. Zegnij kolana w modlitwie. Wielkie spojrzenie przyjdzie na Dom Boży i śmierć będzie obecna w wielu miejscach. Proszę was, abyście podtrzymywali płomień waszej wiary. Cokolwiek się stanie, pozostań z Jezusem. Nie odwracajcie się od prawdy głoszonej przez Mojego Jezusa i nauczanej przez prawdziwe Magisterium Jego Kościoła. Chcę ci pomóc. Posłuchajcie Mnie. Zwycięstwo Boga nadejdzie dla sprawiedliwych. Naprzód bez strachu! Oto orędzie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłeś Mi ponownie zjednoczyć się tutaj. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostańcie w pokoju.